המכללה הישירה

מכללת האינטרנט ללימוד מרחוק

לימודי תעודה לא אקדמיים:

 תכני הכשרת מבוגרים על פי תכנית     

משרד העבודה ותכני גמולי השתלמות,     

 כקורסים לתעודת השכלה ומקצוע.

כדור הבדולח.png

מהפכני, מחתרתי,אכזרי, קטלני, פנטזיה, חלום, משוגע, מטורף קריאה יו, די, נו, קדימה, יאללה כבר, עכשיו. היכן היית עד היום? 

ללמוד, לדעת, להבין, לעבוד.

Big crisis, bigger opportunity

רשימת הקורסים 

קישור נושאים

תיקון מכתב קורות חיים - בעלות זר פרחים- כתבו אלינו - קישור

מאמין שאתה יודע להתראיין? לתת תשובות לשאלות מקובלות? יודע הכל או רק מקווה? 

במחיר של זר פרחים נשלח לך מצגות עם חומר רב בתחום הראיונות, שאלות מקובלות, רעיונות לתשובות ועוד.

כתבו אלינו - קישור

הסוד, הטריק, השיטה, קלות, פשטות, מהירות, שניות, דקות, מבצע, חינם, שלך, עבורך, אסור, בלי, ללא, LIVE , שליטה, מוחלטת, שקר, יקר, אמיתי, בחירה, החלטה, קשה, עושר, אושר, לנפץ, בועה, ביטחון, טרנד, ש"ח, היסטוריה, מחר, סיוט, ספונטני, כוח, חי, מת, בונוס, עזרה, להעתיק, העתק הדבק, המלצה, מתחרה, אהבה, שמחה, סרט, סוף, נולד, אחרון, לגרום, ביצה ותרנגולת, בולשיט, חיסון, בעיה, זהירות, לוותר, בנק, זמן...

המכללה האינטרנטית ללימוד מרחוק הוקמה על מנת לייצר השתלמויות ולימודי תוכן במקצועות תעסוקתיים המוכוונים לכל סוגי האוכלוסיה כולל אנשים בעלי מוגבלות.
המכללה תקנה ערכי והרגלי עבודה, וכן גם חומר לימודי רלוונטי במגוון מקצועות מבוקשים במשק.
המכללה תייצר חבורות לימוד שיתופי שיתכן וחלקן אף יחברו (נטוורקינג) לעסקים משותפים.
העיקרון המנחה הוא הענקת בסיס ידע משותף בכל קורס והעשרות, כולל העשרת ידע גם לאחר הקורס לתקופה מסוימת ולא תשלום.   

במכללה נקיים בעתיד גם חממות עסקיות לפי תחומי עיסוק.

 כל קורס שווה שורה בסעיף ההשכלה ב"קורות החיים" של כל מי שמחפש תעסוקה או החלפת תפקיד.
מטרת פעילות המכללה היא להקנות ידע בנושאי משרות מקובלות ותעסוקה, ולהניע לפעולה קבוצות שונות, במסגרת תוכניות לימוד והכשרה מקצועית שתאפשר לכל בוגר למצוא תעסוקה המעניינת אותו.
המכללה גם תסייע בהפניה למוקדי תעסוקה שונים. מודל ההוראה שפותח על ידי יזם המכללה יוצר אפשרות למידה מרחוק, ללא כינוס תלמידים בכיתה, דבר המתאים לתקופות הפצת מחלות חורף ומגפות כמו קורונה. לימוד עצמי יחד עם תגבור, עידוד על ידי הנהלת המכללה וליווי צמוד,  גם ליווי התלמידים על ידי המרצים, ממשיך תקופת מה לאחר הקורס, ותלמידים יקבלו תשובות
לשאלות מקצועיות. 


מעת לעת יתכן והמכללה תקיים ימי עיון מקצועיים אליהם יוזמנו הבוגרים.

השינוי הגדול בתפישת ההוראה, בהעמדת התלמיד במרכז, גם לאחר גמר הקורס, זה הדבר המייחד את המכללה החברתית האינטרנטית וכן עצם הלימוד מרחוק.
בג'ונגל הקיים בעולם המכללות זה כנראה הפתרון האמיתי לתעסוקה מובטחת מאחר ומכיני הסילבוסים מגיעים לפעילות זו לאחר שנות עיסוק רבות הן בהוראה והן מעיסוק שוטף במקצועם, ומניסיונם רב.

ברור לכל אחד שלימוד מרחוק עצמאי ובמקום בטח כמו בבית - עדיף עשרות מונים מאשר להצטופף בכיתה עם 20 איש נוספים או יותר, על כל מחלותיהם והוירוסים שלהם. 

ראה ערך קורונה...

 
 

קורס אישי מוכוון

לנצל זמן בידוד בבית !!!

Hi,

I'm Chery

מה רצינו להגיד לגבי קורסי תעודה לא אקדמיים?

לא מסובך. אין כמעט עובד במגזר הציבורי שאיננו מכיר את מכלול הקורסים המווצעים במסגרת מקום העבודה, קורסים פנים ארגוניים או אף גמולי השתלמות. חשוב לדעת שעדיין אין כמעט קורסי גמול השתלמות אינטרנטיים , למעט כאלה מעטים למורים בלבד. גם נשאלנו לא פעם - "למדתי באוניברסיטה של החיים": האם תואר אקדמי עדיין רלוונטי לשוק העבודה?" או גם - ""לבזבז" 4-3 שנים על תואר או לקפוץ ישר למים העמוקים ולצבור ניסיון מהר ככל האפשר? באילו ענפים כדאי להתעקש על השכלה אקדמית ובאילו ניתן לוותר עליה? והאם אפשר להגיע לפסגה מבלי לדרוך בשערי האוניברסיטה אפילו פעם אחת?"מעניין מה אתם חושבים. 

והמחיר? 

המחיר שיקבע לכל תלמיד הוא מחיר אטרקטיבי מאד מול כל מחיר אחר הקיים בכל מכללה פרונטאלית רגילה, בכל אחת מלמעלה מ 1200 מכללות פרטיות בישראל. המחיר, שיהיה זול משמעותית ממכללות אחרות בהפרש ברור, נובע מעצם הלמידה מרחוק ושיטת התפעול המינימליסטית. בגלל שימוש עצמי וביתי של התלמיד - המחיר אחיד בכל הקורסים ובמסלול פשוט, מובן וברור: התלמיד בוחר את התשלום המתאים לו, משלם ומתחיל ללמוד.

כל תלמיד שנרשם ובוחר קורס מהרשימה(קישור) מכין, ומקבל השלמות, לרשימת מילות מפתח הקשורות בתחום הקורס. התלמיד יחפש חומר רלוונטי באינטרנט ויגיש רשימה זו(של קישורים), לקבלת אישור התחלה והשלמות/תוספות. זה מחייב כמובן קריאת כל החומר. תלמיד שישלם סכום סביר והגיוני ובלי התחכמויות, יוכל להגיש עבודת גמר או להיבחן על החומר שהגיש וקרא, ואז יקבל את אישור סיום הקורס. תלמיד שיבחר שלא לשלם - אין לו מטלות ולא תועבר לו תעודה או אישור למידה, ילמד להנאתו.

הערה: מחיר מדויק ?  כמה לדעתכם זה שווה?

בינתיים ובגלל המגיפה - שלם כפי יכולתך

איך לומדים אצלנו? תכנית אישית ומותאמת לרצון התלמיד !!!

 נשקול בחיוב כל רעיון מעניין, שיתוף פעולה ופיתוח כיוון חדש גם.

התלמיד פועל ולומד לפי ההכוונה ו/או תכנים שהומלצו לו, וניגש לבחינה באינטרנט גם. תלמיד שיבחר שלא לשלם או יציע תשלום מגוחך(אנחנו לא מתבדחים בנושאים רציניים) - תלמיד זה יוכל ללמוד חינם אבל לא יקבל אישור גמר או תעודה, אלא רק להנאתו.

02

התלמיד מקבל מפת הכוונה ולו"ז הלימוד האישי.

מפת הדרכים לקורס עשויה להיות מורכבת מהמלצות קריאה, המלצות לנושאי מטלות גמר או כל ההמלצות ההגיוניות המתאימות לצורך קבלת אישור הגמר.

01

התלמיד מחליט על הקורס המעניין אותו , מתכתב לצורך תיאום ציפיות, יכין רשימת מילות מפתח, ויקבל המלצות להשלמות.

בשלב זה מחליט התלמיד כמה ברצונו לשלם, מעביר תשלום וממשיך בתהליך.

logitmp@gmail.com

אם תכתבו - נענה לכם כמובן

03

מה מספרים תלמידים שכבר למדו איתנו? 

רבים יכתבו לנו כאשר יקבלו את התעודה ויוכלו להוסיף שורה בקורות החיים שלהם, שלמדו ונבחנו בתחום מסוים. ברוב קורסי התעודה במכללות השגרתיות - אין בחינה והסיבה ברורה...

מרקוס 

לקוחותינו? עובדי ציבור, עובדי רשויות ממשל וכל אחד שרוצה להתקדם באופן אישי ולהעשיר את סעיף ההשכלה בקורות החיים.

אני מעוניין לדעת קצת עוד פרטים. 

כתובתנו - 

Tel: בקרוב     |    logitmp@gmail.com

  • White Facebook Icon

כן. אני מוכן להתקדם בתכנית הלימוד האישית שלי

© 2023 by פלג 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now